Ráno na cestách

Autor: Veronika Gonciová | 23.8.2013 o 8:26 | Karma článku: 9,76 | Prečítané:  614x

Myslím, že si si ma nevšimol. Išla som za tebou dnes ráno a vliekla sa do práce. Zrazu si sa predomnou objavil s vedomím, že si dosť výrazný typ. Viem to, lebo si nezapol smerovku a to veľa napovie.  

Určite máš ekologické cítenie, veď výroba žiaroviek je nákladná vec a pritom tak zbytočná. Ak je to možné a tvoj zdravotný stav ti to umožňuje, vystrč nabudúce ruku z okna v smere, ktorým chceš ísť a požiadaj o to aj svojho spolujazdca, lebo k pravému oknu asi nedočiahneš. Ak ta to príliš obťažuje, tak mi prepáč. Ekológia je na prvom mieste.

Počúvala som rádio. Smutná správa -  zomrel Bednárik. Asi si mal naladenú tú istú frekvenciu a očividne ťa to vzalo, lebo si z ničoho nič brzdil na rovnej ceste. Obzerala som sa, čo ťa tak vyplašilo. Ale môj zrak ráno nie je najostrejší. Vidíš toho viac ako ja alebo si jednoducho vycítil nebezpečenstvo. Zachránil si mi život a nemala som možnosť ti poďakovať.

Zdalo sa mi, že si nerozhodný. Piatky sú náročné. Aj mňa to väčšmi ťahá späť domov ako do práce. Mal si ťažkú dilemu, ale napokon si sa rozhodol. Neodradila ťa ani plná čiara. Keď vieš čo chceš, iné netreba. Som rada, že si sa pri tom neoškrel o auto, ktoré si tesne míňal. To trúbenie bolo len na pozdrav.

Keď pôjdeš poobede domov, dávaj si na seba pozor. Jedna smutná udalosť nám na dnes stačí.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Architekt: Nikde som nezažil to, čo na Námestí slobody

Socializmus na Námestí slobody architektovi neprekáža, dôležitá je funkčnosť.

ŠPORT

Pálffy kritizoval Lintnera, ten okamžite reagoval

Ďalší spor v slovenskom hokeji?


Už ste čítali?